pldeen
Noclegi z wyżywieniem

Noclegi z wyżywieniem – Międzyzdroje

Hotele z wyżywieniem są dość często wybieraną opcją podczas wyjazdów, gdyż obiecują oszczędność czasu oraz pieniędzy w porównaniu z jedzeniem w okolicznych barach czy restauracjach. Jednak warto pamiętać, że w miejscowościach turystycznych nie brakuje dobrych lokali gastronomicznych, gdzie można rozsmakować się w lokalnej kuchni za stosunkowo niewysoką cenę. W Villa Astra Baltica dajemy możliwość wybrania noclegu ze śniadaniem – uważamy, że to dobry kompromis między zaoszczędzeniem kilku chwil z rana i chęcią poznawania regionalnych potraw w ciągu dnia. Dzięki temu, że nasz obiekt znajduje się w spokojnej okolicy niedaleko centrum, więc Goście mogą się w ciszy zrelaksować, mając jednocześnie dostęp do plaży oraz atrakcji, jakie oferują Międzyzdroje.

Pokoje ze śniadaniem w Międzyzdrojach

Villa Astra Baltica zlokalizowana jest w zacisznej, otoczonej zielenią okolicy w pobliżu centrum miasta. W naszym obiekcie mamy 28 pięknych pokoi przeznaczonych dla dwóch lub trzech osób, a także 3 komfortowe apartamenty z wystarczającą przestrzenią dla czworga Gości, doskonale sprawdzające się w przypadku m.in. rodzinnych wakacji w Międzyzdrojach, dostępne również w opcji noclegu z wyżywieniem. Śniadania podawane są w godzinach 8:00-11:00 – w jadalni oraz na przylegającym do niej zewnętrznym tarasie, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru nie tylko czasu, ale też miejsca spożywania porannego posiłku.

Międzyzdroje: nocleg z wyżywieniem bez konieczności wcześniejszej rezerwacji

Chociaż w Villa Astra Baltica istnieje możliwość dokonania wcześniejszej rezerwacji w przypadku noclegu ze śniadaniem, nie jest ona konieczna. Zależy nam na stworzeniu miejsca, gdzie każdy – niezależnie od tego, czy to osoba przybywająca do Międzyzdrojów na wakacje, czy raczej w celach służbowych – będzie czuć się komfortowo i swobodnie, dlatego też staramy się ograniczać wszelkie formalności do absolutnego minimum. Goście obiektu mogą bezpłatnie korzystać z wielu udogodnień, wśród których wymienić można między innymi dostęp do szybkiego Wi-Fi oraz możliwość korzystania z umieszczonych w hotelowym ogrodzie leżaków do wypoczywania.

Villa Astra Baltica – wybór dla tych, którzy szukają w Międzyzdrojach pensjonatów ze śniadaniem

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty noclegu ze śniadaniem, zyskują możliwość zjedzenia porannego posiłku w pięknym otoczeniu, a także na świeżym powietrzu. Przylegający do jadalni zewnętrzny taras otoczony jest dużym ogrodem, będącym częścią Villa Astra Baltica. Mamy również parking monitorowany zarówno za dnia, jak i w nocy, więc lubiący piesze wycieczki Goście mogą bez obaw zostawić tu swoje auta. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Międzyzdrojów oraz wybrania opcji noclegu z wyżywieniem w naszym hotelu!