pldeen

Niechorze – kurort nad morzem w gminie Rewal

Niechorze jest małą nadmorską miejscowością z woj. zachodniopomorskiego. Mieszka w niej około 1000 os., ale w sezonie letnim przeżywa ona bardzo duży napływ miłośników letniego wypoczynku. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ ma ona wiele do zaoferowania.

Ciekawostki znajdujące się w kurortu Niechorze

Niechorze posiada sporo atrakcji, a najważniejszą z nich jest latarnia morska. Umożliwia ona oglądanie tafli morskiej i sąsiednich miejscowości. Bardzo ciekawe są również różnego rodzaju kamieniczki i zagrody rybackie z starych stuleci. Warto też zwiedzić park miniaturowych latarni morskich, w którym są makiety latarni morskich z wybrzeża polskiego. Podczas zwiedzania są one omawiane przez profesjonalnych przewodników.

Baza noclegów proponowana przez Niechorze

Niechorze to kurort leżący na obszarze wybrzeża rewalskiego. Każdy miłośnik nadmorskiego odpoczynku znajdzie tu na stronę noclegi.net.pl  ofertę idealną dla swojej rodziny. Możliwy jest nocleg w domach wczasowych, pokojach, apartamentach, domkach kempingowych, ośrodkach wczasowych, domkach letniskowych, hotelach i pensjonatach, czy też na polach namiotowych.

Villa Astra Baltica9.3RECOGNITION OF EXCELLENCE 2022